Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 20zł!

Vollmart24.com

Koktajle z Colą istnieją od ponad 100 lat. Początkowo napój gazowany był używany jako lek i sprzedawany wyłącznie w aptekach, zawierał kokainę i kofeinę. Pierwszy składnik szybko zniknął, ale to nie powstrzymało tego, że tonik stał się fenomenalnie popularny.
  • 2 minut czytania

Masz ochotę na domowe hot dogi?

Hot dogi to typowe danie fast food. Chociaż unikamy na co dzień restauracji tego typu, raz na jakiś czas dobrego hot doga można zjeść. I to nie w lokalu, ale w domu, a do tego hot doga pieczonego. Poznaj łatwy i pyszny przepis!

  • 1 minut czytania
  • 3 minut czytania
Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji podczas prania, wystarczy wyeliminować kilka najczęstszych błędów, prowadzących do zniszczenia tkanin, pogniecenia swetrów czy utraty koloru i połysku. Jakie są najczęstsze błędy, które być może popełniasz?
  • 2 minut czytania
Kawa, ze względu na swoje właściwości zdrowotne, od lat znajduje się w centrum zainteresowania naukowców. Większość badań mówi o korzyściach płynących ze spożywania umiarkowanych ilości kawy (około trzy filiżanki dziennie). Liczba wielbicieli tego napoju rośnie z roku na rok. Długa historia kawy dostarcza nam wielu faktów na jej temat. Dlaczego więc warto pić kawę? Sprawdź!
  • 2 minut czytania
Zmiana pieluchy może być stresującym wydarzeniem dla dziecka. Nieumiejętne zakładanie pieluszki niesie za sobą ryzyko podrażnienia delikatnej skóry maluszka. Wiedza o tym, jak zmniejszyć ryzyko wystąpienia odparzeń pieluszkowych i utrzymać zdrową skórę w okolicy pieluszkowej, pomoże zapewnić dziecku komfort i spokojny sen.
  • 2 minut czytania
Po długim okresie jesienno-zimowego chłodu, ciągłym noszeniu czapki i przebywaniu w pomieszczeniach z suchym centralnym ogrzewaniem, włosy mogą wyglądać niezdrowo i nieestetycznie. Kobiety borykają się z takimi problemami jak suchość, łamliwość, matowość włosów, rozdwajanie się końcówek, a nawet wypadanie włosów. Ale przecież już niedługo będzie można zdjąć irytujący kapelusz i chodzić po mieście z rozpuszczonymi włosami! Co zrobić, aby wyglądały idealnie? Jak szybko przywrócić zdrowy wygląd i piękno włosów? Od czego zacząć?
  • 2 minut czytania

Wyszukaj